דף הבית > כללי > "תשכח שמאלי…"

"תשכח שמאלי…"

מאת: ג'ק קופפר
יו"ר עמית של הליכוד העולמי
לאחר חגיגות קוממיות מדינת ישראל, ראוי שנתבונן בגאווה על הדרך שעברנו. העוצמה הכלכלית, המדעית, הצבאית והמוסרית של מדינת היהודים היא התגשמותו של חלום בן אלפיים שנה, והניצחון של המהפכה הציונית. אלא שניצחונות אלה, הנקנים במחיר כה יקר, אינם גורמים לאויבינו להניח את נשקם.

האויב הערבי ממשיך להאמין שיוכל להשמיד את העם היהודי במולדתו ולהפוך אותה לארץ האסלאם.

הפנטזיה הזאת מתקיימת רק בגלל ערפול האמונה שלנו אשר איפשר למחבלים להתיישב בעזה ורמאללה. טוב ליבנו, העמדת חיילינו לדין והמונח "שתי מדינות לשני עמים" הם הדלק להזיית השמד שלהם.

לא במקרה ה"שמאלנים" הבוגדים שלנו, הומניסטים הזויים הממומנים ע"י האיחוד האירופאי ואנשי חצר אובמה לשעבר, מתנגדים לאיחוד הבירה שלנו.

אם אונסק"ו מרשה לעצמו לשלול כל זיקה בין ירושלים לעם היהודי, זה בגלל המצב שנוצר מ-1967 על הר הבית.

משה דיין התבונן בהר הבית ואמר: "מי צריך את הוותיקן הזה!". דור שלם של השמאל הישראלי, ושל "חילונים" היום, לא הבינו את משמעות המקום הזה.

בעיניהם, מדובר בכמה דונמים בסך-הכל. אין להם מושג ברצף של נוכחותנו בארצנו ושל ההיסטוריה שלנו. הם מאמינים שרק גבורת החלוצים והחיילים שלנו היא המקיימת את "האומה הישראלית". העבר אינו מוכר להם, או שאין לו חשיבות בעיניהם. כך הם ויתרו באוסלו על קבר יוסף, קבר יהושוע, וחלקית גם על קבר האבות. גם קבר רחל כמעט נפל בידי ערפאת.

הגיע הזמן לשים קץ למיתוס של ירושלים עיר קדושה לאסלאם. ירושלים לא מוזכרת בקוראן והמוסלמים של ירושלים מפנים את גבם להר הבית כאשר הם מתפללים.

הזכות שלנו לטייל ברחובות ערי הארץ עם עגלות תינוק היום נעוצה במקומות הקדושים וקברות אבותינו.

כל חולשה בעמידתנו האיתנה על זכותנו הבלעדית בירושלים מסכנת את המשך קיומנו על אדמת ישראל.

למעשה, שיבת ציון לא הושלמה כל עוד ירושלים לא שוחררה, והר הבית הוא הכתר שבראשה. כאשר נבהיר בראש חוצות שהמקום הקדוש הזה "בידינו" ויישאר כך לעולמים, או אז יבינו אויבינו את האבסורד של חלומם. הם יפנימו אז, יחד עם אומות כל העולם, שהארץ המובטחת ניתנה לנו ותישא את חותם שובינו לעולם.

אין זה מקרה אם אימאם אנטישמי שטוף שנאה נואם כנגד עמינו במקום קודש הקודשים, בו רק הכהן הגדול היה נכנס ביום הכיפורים.

אין זה מקרה שמופצות שמועות סרק של פגיעה באל-אקצה החותרות להלהיט את המוסלמים.

אין זה מקרה שכל בניה בירושלים גוררת תגובות בינלאומיות.

אין זה מקרה שההתקפות מתמקדות בירושלים, המהווה את ליבת אמונתנו, עמינו ואדמתנו.

אין זה מקרה שהאייטולה מטהרן חשב לארגן צעדת המיליון לירושלים.

אין זה מקרה שהסולטן הטורקי החדש, מגנה בנאומיו ההזויים את "ייהוד" ירושלים, וקורא למוסלמים לעלות על ההר.

אויבינו יודעים שמוקד כל תפילותינו, חלומותינו, של ההגשמה הציונית ושל הלגיטימיות שלנו היא העיר ירושלים. היא עיר המלכים והנביאים שלנו, והכלי של מימוש עתידנו.

בארץ ברוכת האל, לא יעלה על הדעת שיהודים לא יוכלו להתפלל על ההר. הגיע הזמן לגדוע את סמכות עברייני הוואקף על שטח הר הבית. זה 50 שנה שערבוביה של סיבות הלכתיות ופוליטיות לא נכונות מונעת את השלמת זכויותינו הבלעדיות על ירושלים.

בזכות מחקרם של רבותינו אנו יודעים במדויק את מקום קודש הקודשים, בו אסור לנו לשהות. הרחבה מספיק גדולה כדי שנוכל לעלות ולהתפלל בה עפ"י ההלכה, ולהלל בה את נס שיבתנו על אדמתנו. תקוותם האחרונה של אויבינו תיפסק עם הצהרתנו כי ירושלים של העם היהודי. כל עוד לא נאמר בקול כי היא שלנו, הפולשים ימשיכו לחלום שיוכלו לנשל אותנו.

ביום ירושלים אנו חוגגים את שחרור העיר בידי חיילינו ובנייתה המחודשת. אנו מציינים את הקשר הנצחי שלנו עם העיר הקדושה. ביום זה, נקרא לעליה להר הבית וקיום זכותנו עליו. העלייה חופשית, מוגנת ע"י חיילינו והיא חייבת להיות המונית.

ניפגש כולם על הר הבית, משפחות וילדים!

די לבכי בכותל, הגיע זמן השירה על ההר!

תשכח שמאלי, כי היא שכחה אותך ירושלים,
ימיני תתחזק ותעלה אותך על ראש שמחתנו.

קטגוריות:כללי תגיות:
אין אפשרות להוסיף תגובות.