מטרות וערכים

flags bהליכוד העולמי הוא ארגון המחבר את הקהילות היהודיות ברחבי העולם עם מדינת ישראל. מגוון פעילויות ערכיות וחינוכיות מחזקות את התמיכה במולדתו של העם היהודי.

הפעילויות כוללות יוזמות הסברה למען ישראל, אירועים שונים ומגוונים לתמיכה בציונות, וכן תוכניות במסגרת חינוך לא-פורמלי.

הליכוד העולמי מארגן באופן קבוע ביקורי קבוצות ומשלחות אל ישראל ואל ירושלים, לב העם היהודי, כדי לחשוף את המשתתפים לחוויות ולמראות מהשטח. משלחות מחו"ל כוללות משתתפים חשובים ברמה הפוליטית והדיפלומטית, מעצבי מדיניות, יזמים ומנהיגים דתיים. המשתתפים עוברים חוויה מעשירה ומשמעותית ולאחר מכן חוזרים אל הקהילות והציבורים שהם מובילים וחולקים את החוויות והדעות שהם גיבשו לאחר הביקור בישראל.

הליכוד העולמי לוקח חלק פעיל וציבורי במלחמה נגד האנטישמיות, תחת המוטיב "שקט הוא רפש", ומעניק כלי הסברה, נתונים ואביזרי המחשה כדי להלחם בשקרים באמצעות האמת. הפעילות מתרחשת במדיה החברתית, באתרי האינטרנט, בעיתונות ובשידורי טלויזיה ורדיו.

לאורך השנים הליכוד העולמי פועל לחזק את הציונות ולהגדיל את התמיכה בישראל. הדבר נכון במיוחד בזמני עימותיים צבאיים או מתח מדיני, כאשר הליכוד העולמי מציף את המסרים בעזרת רשת התומכים בישראל ובעולם .

הליכוד העולמי מפעיל מגוון תוכניות מעוררות השראה ברחבי ישראל, בהן משתתפים ידידי הארגון והציבור הכללי. התוכניות מכוונות לחיזוק חינוך ערכי ויהודי, זהות יהודית וערכים ציוניים.